ANA SAYFA
home page
HAKKIMIZDA
home page
FAALİYETLERİMİZ
services
PROJELERİMİZ
our projects
MEDYA
media
İLETİŞİM
contact

Bakış Açımız

GC Enerji girişimcilik ruhuyla kurulmuş, genç ve dinamik bir firmadır. Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, ekip arkadaşlarımızla birlikte, sağlıklı ve başarılı büyüme hedefiyle çalışarak nitelikli hizmet sunmayı amaçladık.

Bizim için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık kriterleri önemlidir ve hedeflerimize bu kriterlerin ışığında çalışırız. Bu hedeflerde temel prensibimiz, sürekli gelişmek ve başarılı bir büyüme oranıyla geleceğe ilerlemektir. GC Enerji, çalışanlarının, çözüm ortaklarının ve yatırımcılarının destekleri ile bu başarıyı elde edecek ve bunu sürekli kılacaktır.

Bütün yatırımlarımız ve gelişme sürecimiz, GC Enerji’nin kalıcılığı ve devamlılığı üzerinedir. Biz bu bilinç ve yaklaşımlarla ilerlemeye, sektörün gelişimine katkı sağlamaya, yenilenebilir enerji üretimi alanında yatırım yapmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
GC ENERJİ YÖNETİMİ

Point Of View

GC Energy, is a young and a dynamic firm established by a spirit of entrepreneurship. From the first day we have started our activity, we have targeted with our team-mates to offer high quality service by working under the objective of a well-organized and a successful growth.

Reliability, sustainability and prestige criteria are essential for us and we work for our objectives under the light of such criteria. Our basic principle in these objectives is to develop constantly and to go ahead by a prospering rate of growth. By means of the support of its employees, solution partners and investors GC Energy, shall obtain this achievement and it shall make it perpetual.

Our all investments and development process, are for the permanence and sustainability of GC Energy. By such consciousness and approaches, we shall be keeping on to progress, to make contribution to the development of the sector, to make investments in field of renewable energy generation and to produce projects.

Best Regards,
GC ENERGY MANAGEMENT
Copright 2018 © GCENERJİ
GC Enerji Bilişim Mühendislik Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi